oEmbed (7.x-0.1-beta1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: default
it: predefinito

en: Name
it: Nome

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Provider
it: Fonte esterna

en: on
it: il

en: Storage
it: Archiviazione

en: Providers
it: Fonti esterne

en: Max width
it: Larghezza massima

en: Max height
it: Altezza massima
