oEmbed (7.x-0.1-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: default
kk: әдепкі

en: Name
kk: Аты
