oEmbed (7.x-0.1-beta1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: default
mr: मुलभूत

en: Name
mr: नाव

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Provider
mr: प्रदाता
