oEmbed (7.x-0.1-beta1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Schemes
nl: Schema's

en: default
nl: standaard

en: Name
nl: Naam

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: on
nl: op

en: Storage
nl: Opslag

en: Presets
nl: Instellingen

en: Max width
nl: Maximale breedte

en: Max height
nl: Maximale hoogte
