oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: default
af: verstek

en: Test
af: Toets

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam
