oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Provider
am: አቅራቢ
