oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: default
ar: المبدئي

en: Test
ar: الاختبار

en: Response
ar: الجواب

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Details
ar: التفاصيل

en: Provider
ar: المزود
