oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: default
bg: по подразбиране

en: Test
bg: Тест

en: Response
bg: Отговор

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Media
bg: Медия

en: Details
bg: Детайли
