oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: default
cs: výchozí

en: Response
cs: Odpověď

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Details
cs: Detaily

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Storage
cs: Ukládání

en: Max width
cs: Maximální šířka

en: Max height
cs: Maximální výška
