oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: default
eo: defaŭlto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Details
eo: Detaloj

en: Provider
eo: Provizanto
