oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: default
is: standard

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Details
is: Nágreining
