oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Schemes
fr: Schémas

en: default
fr: défaut

en: Test
fr: Tester

en: Response
fr: Réponse

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Details
fr: Détails

en: Provider
fr: Fournisseur

en: on
fr: activé

en: Storage
fr: Stockage

en: Preset
fr: Pré-réglage

en: Presets
fr: Réglages prédéfinis

en: Providers
fr: Fournisseurs

en: Max width
fr: Largeur maximale

en: Max height
fr: Hauteur max
