oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: default
he: ברירת מחדל

en: Test
he: בדיקה

en: Response
he: תשובה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: URL
he: כתובת URL

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Details
he: פרטים

en: Provider
he: ספק

en: Storage
he: אחסון

en: Preset
he: קבוע מראש

en: Presets
he: קבועים מראש
