oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Provider
hy: Մատակարար
