oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: default
id: standar

en: Test
id: uji

en: Response
id: Jawaban

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Details
id: Rincian

en: Provider
id: Penyedia
