oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: default
km: លំនាំដើម

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត
