oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: CCK
kn: ಸಿಸಿಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: on
kn: ನಲ್ಲಿನ

en: Storage
kn: ಶೇಖರಣೆ

en: Indefinite
kn: ಅನಿರ್ದಿಷ್ಟ

en: A maximum width in pixels of the embed or 0 for no maximum.
kn: ಹುದುಗಿಸಿಡಬೇಕಾದ  ಗರಿಷ್ಠ ಅಗಲ-ಪಿಕ್ಸೆಳುಗಳಲ್ಲಿ;೦ ಗರಿಷ್ಠವಲ್ಲವಾದರೆ

en: Max height
kn: ಸಲಹೆ
