oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: CCK
ku: کەرەستەی ناوەڕۆک دروستکردن

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر
