oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: default
lv: noklusējums

en: Test
lv: Tests

en: Response
lv: Atbilde

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs
