oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Provider
ml: ദാതാവ്
