oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: CCK
my: စီစီကေ (CCK)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Media
my: မီဒီယာ
