oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: default
nn: standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Details
nn: Detaljar
