oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Test
os: Тест

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
