oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: default
sl: privzeto

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Details
sl: Podrobnosti
