oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: Details
sq: Hollësi
