oEmbed (7.x-0.1-beta3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Submit
ast: Unviar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Test
ast: Preba

en: Settings
ast: Preferencies

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Details
ast: Detalles
