oEmbed (7.x-0.1-beta3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Submit
be: Захаваць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Test
be: Тэст

en: Settings
be: Налады

en: URL
be: Спасылка

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Details
be: Падрабязна

en: Provider
be: Пастаўшчык
