oEmbed (7.x-0.1-beta3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Details
bn: বিস্তারিত
