oEmbed (7.x-0.1-beta3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
