oEmbed (7.x-0.1-beta3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Submit
eu: Bidali

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Response
eu: Erantzun

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Provider
eu: Hornitzailea
