oEmbed (7.x-0.1-beta3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Submit
fi: Lähetä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Test
fi: Testi

en: Response
fi: Vastaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Providers
fi: Tarjoajat
