oEmbed (7.x-0.1-beta3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Details
gu: વિગતો

en: Provider
gu: પ્રદાતા
