oEmbed (7.x-0.1-beta3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Test
kk: Тест

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Details
kk: Мәліметтер
