oEmbed (7.x-0.1-beta3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Test
lt: Testas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Provider
lt: Tiekėjas
