oEmbed (7.x-0.1-beta3) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Submit
oc: Sometre

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Test
oc: Testar

en: Response
oc: Responsa

en: Settings
oc: Paramètres

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Details
oc: Detalhs
