oEmbed (7.x-0.1-beta3) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Submit
ru: Отправить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Schemes
ru: Схемы

en: Test
ru: Тест

en: Response
ru: Ответ

en: Settings
ru: Настройки

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Details
ru: Подробности

en: Provider
ru: Поставщик

en: Max Width
ru: Максимальная ширина

en: Max Height
ru: Максимальная высота

en: Providers
ru: Поставщики
