oEmbed (7.x-0.1-beta3) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Submit
ug: يوللاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Test
ug: سىناق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: URL
ug: ئادرېس

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Details
ug: تەپسىلاتى
