oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: default
is: sjálfgefið

en: Test
is: Prófa

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: URL
is: vefslóð

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Details
is: Nánar

en: Storage
is: Geymsla
