oEmbed (7.x-0.1-beta2) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Test
ka: ტესტი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Details
ka: დეტალები

en: Provider
ka: პროვაიდერი
