oEmbed (7.x-0.1-beta3) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Test
ta: சோதனை

en: Response
ta: பதில்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Provider
ta: வழங்குநர்
