oEmbed (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Submit
ca: Envia

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Schemes
ca: Esquemes

en: Test
ca: Prova

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Details
ca: Detalls

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Full
ca: Complet

en: Maximum Width
ca: Amplada màxima
