oEmbed (7.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Submit
fa: ثبت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Test
fa: آزمایش

en: URL
fa: نشانی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Details
fa: جزئیات

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Full
fa: کامل
