oEmbed (7.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: URL
ps: پته (URL)

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Details
ps: سپړنې
