oEmbed (7.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Details
th: รายละเอียด

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ
