oEmbed (7.x-1.0-rc2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Provider
ur: سہولت کار
