oEmbed (7.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Submit
az: Təqdim

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Details
az: Detallar

en: Provider
az: Provayder

en: Full
az: Tam
