Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Help
ar: المساعدة

en: Hidden
ar: مخفي

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة
