Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Help
eo: Helpo

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie
