Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Reset
he: איתחול

en: Help
he: עזרה

en: Hidden
he: מוסתר

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף
