Openfed CMS Adminimal Theme (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Reset
hr: Poništi

en: Help
hr: Pomoć

en: Hidden
hr: Skriveno

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice
